SIA “Gulbenes nami” sadarbībā ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru no 2018.gada marta mēneša ir realizējis divus apjomīgus Kohēzijas fonda projektus, kuri ir ļoti svarīgi Gulbenes novada Stradu pagasta Stāķu un Šķieneru ciemu iedzīvotājiem. Tika rekonstruēti siltumapgādes tīkli un rekonstruēta katlu māja ar iebūvētu jaunu šķeldas katlu.

Izvērtējot visu projektu laiku no projekta idejas līdz projekta realizācijai, varam minēt, ka šis nebija viegls laiks uzņēmumam un šo projektu laikā saskārāmies ar virkni grūtību. SIA “Gulbenes nami” tas deva papildus spēku pie grūtībām nepadoties un turpināt godprātīgi veikt savu darbu. Pēc vairāku informatīvo pasākumu organizēšanas iedzīvotājiem par plānotajiem projektiem izpratne bija dažāda, līdz ar to projektu realizācija ievilkās. Iedzīvotāji diezgan skeptiski atbalstīja projektu ietvaros iecerēto. Nebija uzticības par to, ka nākotnē apjomīgie projekti dos iespēju samazināt siltumenerģijas tarifu.

Pateicoties uzņēmuma neatlaidīgajiem darbiniekiem un vēlmei pierādīt, ka uzņēmums var sasniegt rezultātu, visi projekti ir veiksmīgi pabeigti un nodoti ekspluatācijā, un sasniegtais rezultāts ir izpildīts – samazināts siltumenerģijas tarifs.

SIA “Gulbenes nami” arī nākotnē izskatīs visas iespējas, lai turpinātu samazināt siltumenerģijas tarifu.

Cerot uz turpmāko sadarbību, pielikumā piedāvājam mazu atskatu par projektos paveikto.

SIA “Gulbenes nami” administrācija
e-pasts: info@gulbenesnami.lv
Tālrunis: 68627722

Scroll to Top