Darbinieki

Rihards Korns

Valdes loceklis

Darba pieredze un izglītība

rihards.korns@geserviss.lv

Jūlija Nakoskina

Finanšu nodaļas vadītāja

julija.nakoskina@geserviss.lv

Sanita Otlane

Galvenā grāmatvede

sanita.otlane@geserviss.lv

Madara Malahovska

Grāmatvede

madara.malahovska@geserviss.lv

Ingrīda Bērziņa

Vecākā grāmatvede

ingrida.berzina@geserviss.lv

Sanda Skopāne

Grāmatvedības uzskaitvede

sanda.skopane@geserviss.lv

Uldis Jaunzems

Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas nodaļas vadītājs

uldis.jaunzems@geserviss.lv

Raivis Kampāns

Būvdarbu vadītājs

raivis.kampans@geserviss.lv

Nadežda Maksurova

Saimniecības pārzine

nadezda.maksurova@geserviss.lv

Edgars Dubrovskis

Ražošanas nodaļas tehniskais vadītājs

edgars.dubrovskis@geserviss.lv

Solvita Skopāne

Ražošanas inženiere

solvita.skopane@geserviss.lv

Laura Konivale

Administratīvā atbalsta nodaļas vadītāja

laura.konivale@geserviss.lv

Ainārs Andrups

Juriskonsults

ainars.andrups@geserviss.lv

Kristīne Lielbārde

Biroja administratore

info@geserviss.lv

Jolanta Krasovska

Jurista palīgs

jolanta.krasovska@geserviss.lv

Sanita Vīksniņa

Referents

sanita.viksnina@geserviss.lv

Arnis Boldāns

Darba aizsardzības speciālists

Scroll to Top