Darbinieki

Rihards Korns

Valdes loceklis

rihards.korns@geserviss.lv

Antra Jurjāne-Kāle

Finanšu nodaļas vadītāja - galvenā grāmatvede

antra.jurjane.kale@geserviss.lv

Jūlija Nakoskina

Galvenā grāmatvedes vietniece

julija.nakoskina@geserviss.lv

Ingrīda Bērziņa

Vecākā grāmatvede

ingrida.berzina@geserviss.lv

Sanita Otlane

Grāmatvede

sanita.otlane@geserviss.lv

Sanda Skopāne

Grāmatvedības uzskaitvede

sanda.skopane@geserviss.lv

Uldis Jaunzems

Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas nodaļas vadītājs

uldis.jaunzems@geserviss.lv

Raivis Kampāns

Būvdarbu vadītājs

raivis.kampans@geserviss.lv

Nadežda Maksurova

Saimniecības pārzine

nadezda.maksurova@geserviss.lv

Edgars Dubrovskis

Ražošanas nodaļas tehniskais vadītājs

edgars.dubrovskis@geserviss.lv

Solvita Skopāne

Ražošanas inženiere

solvita.skopane@geserviss.lv

Jānis Krastiņš

Komunālinženieris

janis.krastins@geserviss.lv

Laura Konivale

Administratīvā atbalsta nodaļas vadītāja

laura.konivale@geserviss.lv

Ainārs Andrups

Juriskonsults

ainars.andrups@geserviss.lv

Jolanta Krasovska

Lietvedības sekretāre

jolanta.krasovska@geserviss.lv

Kristīne Bētere

Lietvede

info@geserviss.lv

Arnis Boldāns

Darba aizsardzības speciālists

Scroll to Top