SIA "Gulbenes Energo Serviss"

Apsaimniekošana

Dzīvojamo ēku kopīpašumu pārvaldīšana Latvijā tiek organizēta atbilstoši Dzīvojamo māju pārvaldīšanas, Dzīvokļu īpašuma likumiem un citiem normatīvajiem aktiem, lai nama apsaimniekošana, pārvaldīšana būtu izdevīga kopīpašuma dalībniekiem ilgtermiņā, nepieciešamas kompleksas zināšanas par finanšu pārvaldīšanu un iespējām piesaistīt finansējumu, piemēram, nama renovācijai, juridiskajiem aspektiem, mūsdienīgām iespējām un tehnoloģijām energoefektivitātes palielināšanai, kā arī pamatīgi jāizprot iedzīvotāju iespējas un vajadzības.

SIA "Gulbenes Energo Serviss” funkcijas

Nekustamā īpašuma konstrukcijas elementu un inženiertehnisko tīklu apsekošana​

Kopīpašuma pārvaldīšanas plāna izstrāde, realizācija un atskaišu sniegšana

Komunālo pakalpojumu piegādes organizēšana​

Maksājumu sadale, rēķinu sagatavošana un piegāde īpašniekiem​

Finanšu un grāmatvedības uzskaites nodrošināšana

Juridiskais atbalsts, lietvedība

Kopīpašuma sapulču organizēšana

Tehniskās palīdzības atbalstu 24 h diennaktī

Atbalsts ikdienas apsaimniekošanas jautājumos – uzkopšana, būvdarbi utt.

  • Atsevišķa īpašuma pārvaldīšana – pilna servisa dzīvojamā vai komercīpašuma apsaimniekošanas pakalpojums ietver visu klienta – īpašnieka vai investora – vajadzību kompleksu ilgtermiņa risinājumu. Mūsu pieredze apvienojumā ar zināšanām par jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām apsaimniekošanas nozarē, ļauj precīzi noteikt nepieciešamās apsaimniekošanas pakalpojuma komponentes, sabalansēt tās klienta vajadzībām un iespējām, un rast optimālāko risinājumu katram konkrētajam gadījumam.
  • Fizisku un juridisku personu īpašumu – īres namu, nedzīvojamo ēku un citu nekustamo īpašumu pārvaldīšanu, nodrošinot pilnu pārvaldīšanas ciklu un pakalpojumu klāstu;
  • Atbalstu un konsultācijas nekustamā īpašuma, dzīvokļu īpašniekiem viņu īpašuma pārvaldīšanā.
Scroll to Top