\"\"

METBOX uzstādītā ierīce ir paredzēta automātiskai datu nodošanai grāmatvedībai, gan arī sistēmas darbības uzraudzīšanai, lai ātrāk noteiktu kādus bojājumus apgādes sistēmā, kā arī palīdz apkopot datus par klientu patērēto siltuma daudzumu un klientiem sniegt pārskatus par patērēto enerģiju.

Pie šādas sistēmas informēja klientus kuriem ir uzstādīts METBOX uz siltumskaitītāja, ka ar 2020.gada 1.Janvāri vairs nav nepieciešams nodot siltuma skaitītāja rādījumus, bet tie automātiski paši nolasās katra mēneša pēdējā dienā un tiek nosūtīti grāmatvedībai, lai sagatavotu rēķinus par patērēto siltuma daudzumu.

SIA „Gulbenes nami” mūsu centralizētās siltuma sistēmas lietotājiem ir uzstādījusi \”Metlink\” ierīces, kas saslēgta ar siltuma skaitītāju un patstāvīgi nolasa mērījumus ar noteiktu laika intervālu nolasa mērījumus. Šāda nolasīšanas ierīce dod iespēju redzēt visus rādījumus – enerģiju, plūsmas T1, plūsmas T2, caurplūdi, patēriņu, temperatūras starpību (delta), kā arī citus datus no siltuma skaitītāja izmantojot interneta pārlūkošanas programmas.

Šie dati nav publiski pieejami, bet iekārtas uzturētājs ir radis iespēju izveidot klienta profilu ar kuru var droši piekļūt pie siltuma skaitītāju datiem – apskatīšanās un nolasīšanas režīmā.

\"metbox_gulbenesnami\"
metbox_gulbenesnami
Scroll to Top